Electroalfa

Prezenta nationala

Pentru ca suntem hotarati sa propunem solutiile noastre oamenilor si afacerilor de pretutindeni, oferindu-le siguranta, confort si accesibilitate, ne desfasuram activitatea in mai multe reprezentante de vanzari.

Sediul Central

Calea Nationala 15, Botosani 710001, Romania T (40-231) 532186 (87, 88, 89) F (40-231) 532185 office@electroalfa.ro


Divizia Confectii Metalice

Calea Nationala 30, Botosani 710012, Romania T (40-726) 746280 F (40-371) 6071562 vanzari.cm@electroalfa.ro


Divizia Echipamente Electrice

Regiunea Moldova

Sediu Iasi: Nicolina 10, 700733, T (40-332) 120440, F (40-232) 240440, iasi@electroalfa.ro

Vanzari:

Cezar Rosin, Director National Vanzari, M (40-727) 514223,cezar.rosin@electroalfa.ro

Ciprian Cabiniuc, Director Regional Vanzari, M (40-737) 184503, ciprian.cabiniuc@electroalfa.ro

Gheorghita Pricop, Director Zonal Vanzari, M (40-734) 411627,gheorghita.pricop@electroalfa.ro

Daniel Melinte, Director Zonal Vanzari, M (40-733) 882408, daniel.melinte@electroalfa.ro


Regiunea Muntenia

Sediu Bucuresti: Sema Parc, Splaiul Independentei 319, Sector 6
F (40-21) 3154177, bucuresti@electroalfa.ro

Vanzari:

Manuel Gosav, Director Mari Proiecte, M (40-724) 325183, manuel.gosav@electroalfa.ro

Razvan Dumitru, Director Zonal Vanzari, M (40-726) 122025, razvan.dumitru@electroalfa.ro

Dumitru Ionita, Director Zonal Vanzari, M (40-723) 103808, dumitru.ionita@electroalfa.ro


Regiunea Transilvania Nord

Sediu Cluj Napoca: Rosiori 3, Corp C2, Parter, F (40-264) 444461, cluj@electroalfa.ro

Vanzari:

Darius Damsa,Director Zonal Vanzari, M (40- 730) 022315,darius.damsa@electroalfa.ro

Vlad Balc,Director Zonal Vanzari, M (40- 724) 024807,vlad.balc@electroalfa.ro


Regiunea Transilvania Sud

Vanzari: 

Adrian Lucaciu, Director Zonal Vanzari, M (40-726) 122012, adrian.lucaciu@electroalfa.ro

Paul Turcu, Director Zonal Vanzari, M (40- 727) 709310,paul.turcu@electroalfa.ro


Regiunea Oltenia

Sediu Craiova: Infratirii, Bloc C16, Ap.8, craiova@electroalfa.ro

Vanzari:

Dorin Iliuta, Director Zonal Vanzari, M (40-720) 550443,dorin.iliuta@electroalfa.ro


Regiunea Dobrogea

Constanta Vanzari:

Cristian Palade, Director Zonal Vanzari, M (40-732) 673927, cristian.palade@electroalfa.ro


Proiecte internationale: export@electroalfa.ro